Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii dla maturzystów organizowana w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Zapraszamy Maturzystów na Noc Powtórkową z Geografii w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie! 

W tym roku będzie to po raz drugi Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii.

 

Jest to intensywna powtórka materiału przed egzaminami maturalnymi. 

Materiały powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej będą dostępne online przez ponad miesiąc. Zaczynamy 1 kwietnia, kończymy 12 maja – tuż przed maturą z geografii. 

Udział jest bezpłatny!

 

Nasi pracownicy, doktoranci i absolwenci, którzy pracowali jako nauczyciele w szkołach średnich przygotowali dla Was wykłady, które pozwolą powtórzyć i uporządkować wiedzę przed egzaminem maturalnym z geografii.

 

Materiały powtórkowe obejmują prezentację z nagranym wykładem do odtworzenia w przeglądarce oraz krótki skrypt do pobrania z najważniejszymi informacjami. Materiały będą dostępne od 1 kwietnia do 12 maja 2021 r.

 

Udział w WNPzG wymaga zarejestrowania się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ. Po zalogowaniu się konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez tego udział w WNPzG nie będzie możliwy.

 

Link do platformy Open UJ:

https://open.uj.edu.pl/enrol/index.php?id=268

Po wejściu na stronę internetową trzeba kliknąć „Kontynuuj”, a następnie „Utwórz nowe konto!” Uwaga – maile z linkiem potwierdzającym rejestrację mogą być umieszczane w folderze ze spamem, zamiast w tym z mailami odebranymi.

 

W tym roku planujemy również spotkania online lub czat z naszymi studentami i studentkami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące rekrutacji i studiowania geografii na UJ. Szczegóły wkrótce!

 

Link do wydarzenia na Fb:

https://www.facebook.com/events/868199367355394

 

Na pytania związane z wykładami powtórkowymi odpowiadamy mailowo:
dr Justyna Liro justyna.liro@uj.edu.pl
dr Aneta Pawłowska-Legwand aa.pawlowska@uj.edu.pl