Dziennik elektroniczny e-szkoła

Aktywacja Twojego konta

JAK AKTYWOWAĆ KONTO E-SZKOŁA.PL

W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny, i przekazać go do szkoły.  Jeżeli oddali Państwo już formularz rejestracyjny, to możecie Państwo rozpocząć proces aktywowania konta postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.

Przez aktywowaniem swojego konta w systemie, należy się zapoznać z Zasadami Bezpieczeństwa. W razie wystąpienia problemów podczas logowania (informacja o tym, że w bazie nie ma adresu email lub nr PESEL), prosimy o przekazanie do sekretariatu szkoły  informacji zawierającą państwa PESEL i adres email wpisany w formularzu rejestracyjnym. Zweryfikujemy Państwa  dane z danymi wprowadzonymi do systemu.

ODZYSKIWANIE HASŁA/ZMIANA HASŁA

W razie gdyby zdarzyła się sytuacja, zapomnieliście Państwo hasła lub ze względów bezpieczeństwa chcecie je zmienić, to należy postępować według instrukcji.

Logowanie do E-szkoły

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

Matura na 100%

Z przyjemnością informujemy, że wszyscy nasi tegoroczni absolwenci zdali maturę. Jesteśmy z Was dumni i gratulujemy Wam serdecznie!

Wakacje

Z okazji nadchodzących wakacji życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły spokojnego i bezpiecznego odpoczynku oraz duuuużo zdrowia. Do [...]

Podręczniki

25 czerwca, 2021|Możliwość komentowania Podręczniki została wyłączona

Wykaz podręczników obowiązujących  w roku szkolnym 2021/2022