Wiadomości z Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Śpieszymy poinformować Was, że rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie rozpocznie się w tym roku 1 lipca.

Szczegóły znajdziecie na stronie: rekrutacja.uj.edu.pl/studia-i-stopnia/terminy

Ale zanim rekrutacja, to tymczasem…

Zapraszamy do obserwowania naszego konta dla maturzystów @misjaUJ na Instagramie. Znajdziecie tam aktualne informacje o ofercie edukacyjnej, a także spotkania na żywo ze studentami i naukowcami UJ oraz wiele innych interesujących treści prosto z naszej uczelni i z Krakowa.

Wiemy, że macie sporo pytań 🙂 dlatego 28 maja o godz. 12:00 spotkajmy się na Facebooku na specjalnej relacji live – MisjaUJ: studia bez tajemnic, podczas której opowiemy Wam o studiach na UJ i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją.

Dla tych, którzy nie zdąża na czwartkowe spotkanie, polecamy naszą grupę na Facebooku Rekrutacja na UJ, gdzie możecie zadawać pytania dotyczące procesu rekrutacji na studia.

Koniecznie odwiedźcie też naszą stronę www.misja.uj.edu.pl, na której znajdziecie niesamowite wywiady z naszymi LUDŹMI, filmy, foldery, ofertę studiów i rekrutację krok po kroku, informacje o uczelni, spotkaniach i wiele, wiele innych.

Czekamy na Was
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie