Konferencji Nauka-Biznes-Samorząd
Mariusz Jaguś2026-03-26T06:02:21+01:00W środę 25.03 2026 młodzież z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięła udział w bardzo ciekawej i praktycznej Konferencji Nauka-Biznes-Samorząd. Prelegenci mówili o bezpieczeństwie na styku edukacji, technologii i odpowiedzialności społecznej. W drugiej części miała miejsce debata na temat : Kompetencje dla bezpieczeństwa regionu- wspólna odpowiedzialność. ZA










