Lekcja historii w grodzie.18.06 wyjechaliśmy na lekcję historii”Życie i zajęcia ludzi w średniowieczu”.Uczniowie mogli zmierzyć się w walce,postrzelać z łuku i porzucać toporkami.Poznali również „tajemną” wiedzę leczenia ziołami.

K.G.