Szanowni Państwo!


Marek Leśniak

W związku z zakończeniem mojej pracy na stanowisku Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za współpracę wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Rodzicom oraz Absolwentom naszego Liceum. Serdeczne podziękowania kieruję również do Dyrektorów i Kierowników  instytucji, z którymi przez te lata miałem okazję  oraz przyjemność współdziałać i współpracować.

Licealistom – Lotnikom – dziękuję za energię, pomysłowość i chęć zdobywania wiedzy, osiągane wyniki oraz  rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Składam podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Przez 28 lat pełniłem funkcję dyrektora wyjątkowego Liceum. Szkoły ze 145- letnią tradycją i historią.

Praca na tym stanowisku  była dla mnie ogromnym zaszczytem.

                                                                            Dziękuję!

                                                                                                                       Marek Leśniak