Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM ŚWIAT STOI PRZED WAMI OTWOREM


W dniach 25.09.- 28.09.2023 w naszej szkole odbywają się zajęcia związane z projektem Instytutu Goethego w Warszawie #deutschbewegt. Ambasadorami tego projektu w naszej szkole jest klasa 2c. Kampania Instytutu Goethego ma na celu ukazanie jakie możliwości oferuje znajomość języka niemieckiego. Dodatkowo poznajecie aktualny obraz naszego zachodniego sąsiada.  Niemcy to kraj innowacji, którego mieszkańcy są przyjaźni środowisku i aktywni sportowo. Wirtualne zadania, które macie do wykonania na lekcjach języka niemieckiego niech zachęcą Was do skorzystania z bogatego zasobu ćwiczeń, które możecie znaleźć na stronach Goethe Institut.  Zachęcamy do zabawy i nauki niemieckiego  oraz do skorzystania z ogromnej bazy darmowych ćwiczeń, którą oferuje nam np. Instytut Goethego w Polsce.
Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM ŚWIAT STOI PRZED WAMI OTWOREM
                                                                                                                                              Gabriela Janicka