Noc zawodów


19.05, w piątek w naszej szkole odbyła się już 4 Noc zawodów. W tym roku naszymi gośćmi były kobiety o wielu zainteresowaniach, ciekawych zawodach. Podzieliły się z naszymi uczniami swoją wiedzą, pasją i zainteresowaniami. Nasze zaproszenie przyjęła Katarzyna Midura, nasza absolwentka, która opowiedziała o swojej pracy w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzowie Śląskim, gdzie pełni funkcję dyrektora . Opowiedziała także o swoich pasjach oraz miłości do „Paulinki”, niezwykłej kolejce kursującej kiedyś na linii kolejowej łączącej Gorzów z Olesnem. Kolejnym gościem była pani Magdalena Rataj, architekt z wykształcenia. Opowiedziała nie tylko o pracy architekta ale także o swoim bardzo ciekawym zajęciu. Na koniec uczestniczyliśmy w jodze, którą poprowadziła pani Joanna Hęcińska. Pani Asia zdradziła kilka ćwiczeń z oddychania. Wszyscy mogli się zrelaksować na koniec bardzo aktywnego piątku. W ramach Nocy zawodów uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach z wolontariatu, które poprowadziła pani Maja Domanik.