Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Konkurs organizowany od roku 1988 przez pracowników Wydziału Chemii oraz Fundację PRO CHEMIA przy Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a od roku 2020 Konkurs zmienił się w Ogólnopolską Olimpiadę. W Olimpiadzie wzięło udział ponad 2 tysiące uczniów z całej Polski, do etapu III (finału) zakwalifikowało się 200 uczniów.

W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie klas II naszej szkoły:

Julia Hęcińska, Maciej Jankowski, Laura Kainka, Paulina Łuczak, Paulina Pelka, Anna Zug.

Do Finału Olimpiady zakwalifikował się Maciej Jankowski uczeń klasy IIf. Finał odbył się 13.03.2021 roku na Wydziale Chemii UJ. Maciej zajął 8 miejsce, co pozwoliło mu znaleźć się w pierwszej 40-tce najlepszych młodych chemików w Polsce.

 

Gratulacje i dalszych sukcesów

 

 

Alchemik – Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

 

Są już wyniki konkursu!

9 marca online odbył się Konkurs. Do Konkursu przystąpiło 4 uczniów naszej szkoły: Maciej Jankowski uczeń klasy IIf, Paulina Pelka uczennica klasy IId – zdobyli wyróżnienie oraz Emila Gernard uczennica klasy Ic – wynik bardzo dobry i Wojciech Mrozek uczeń klasy Ic.

Gratulacje i dalszych sukcesów

 

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowani