4 kwietnia 2018 r. w auli naszego liceum odbyła XVII Powiatowa Gala Konkursu Ośmiu Wspaniałych. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy nie przechodzą obok cudzej krzywdy obojętnie i zawsze są chętni pomóc, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 
Nasz Klub Ośmiu reprezentował Patryk Augustyniok, który w tym roku szkolnym dołączył do naszej ekipy. Tym razem jury postanowiło przyznać aż 9 nagród, wszyscy byli pod wielkim wrażeniem tego co młodzi  ludzie robią dla drugiego człowieka.

Poza Patrykiem wyróżniono także następujących wolontariuszy: Zuzannę Ciupę-uczennicę Szkoły Podstawowej Nr 4 w Praszce, Stefanię Dudę – uczennicę Zespołu Szkół Ekonomicznych  i Ogólnokształcących w Oleśnie, Annę Wac – także uczennicę  Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie. Wiktorię Grabowską – uczennicę Zespołu Szkół w Gorzowie Śl.,Klaudię Młynek – także uczennice Zespołu Szkół w Gorzowie Śl., Zuzannę Soberkę – uczennicę Szkoły Podstawowej Nr 3 w Praszce, Zuzannę Sułowską – uczennicę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu oraz Jakuba Rękowicza -ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce. , który został reprezentantem powiatu oleskiego na konkurs ogólnopolski  w Warszawie.

Jako wolontariusze z naszego Klubu 8 jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy Patrykowi i wszystkim pozostałym uczestnikom.

Informacje spisała Ala Figurniak

                                                                             i Opiekun Klubu Grażyna Chałupka