W tym roku po raz 13 uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję „Kosz Wigilijny”. Mimo, że „13” jest uważana za liczbę pechową, członkowie Klubu 8 z Opiekunem, panią Chałupką, uważają, że w tym roku jest wręcz szczęśliwa!!! Atak napisała Gospodyni Klubu8 Ala Figurniak: „Akcja Kosz Wigilijny zakończyła się sukcesem. Nasza szkoła w czasie przedświątecznym nie zapomniała o osobach potrzebujących. Z pewnością udało nam się przywrócić wiarę w wigilijny cud kilkunastu osobom. W tym roku pomoc nieśliśmy samotnym i niepełnosprawnym, którzy na pewno poczuli się wyjątkowo. To wspaniałe, że pomoc innym przychodzi nam tak łatwo, większość klas od razu zdecydowała się na podjęcie wyzwania i przygotowanie paczki. Klub Ośmiu szczerze dziękuje za wszelką pomoc i życzy Wesołych Świąt.

We współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej obdarowaliście Drodzy Uczniowie i Wychowawcy 13 rodzin z Olesna. Do naszych działań przyłączyło  się również młode małżeństwo z Cieciułowa.  Mało tego, klasa IC wsparła dodatkowo dwóch niepełnosprawnych chłopców przy współpracy z Kuratorską Służbą Sądową. Dało to niebagatelny wynik 16 samotnych osób  i rodzin, którym pomogliśmy w tym jakże pięknym i rodzinnym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy bardzo za tak hojne otwarcie serc  i pomoc!

ŻYCZĘ WSZYSTKIM, ABY TEN ŚWIĄTECZNY CZAS BYŁ CHWILĄ WYTCHNIENIA OD CODZIENNOŚCI, ABY TE

DNI UPŁYNĘŁY W ZDROWIU I RADOŚCI

A NADCHODZĄCY NOWY 2018 ROK BYŁ ROKIEM SPEŁNIONYCH NADZIEI

I OCZEKIWAŃ, KAŻDY DZIEŃ POMYŚLNY, SZCZĘŚLIWY I SPOKOJNY!

                                                                                           Opiekun Klubu8 Grażyna Chałupka