W środę, 14 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyły się aż dwa duże wydarzenia – pierwszym z nich było spotkanie z Patrykiem Czarnowskim – znanym polskim siatkarzem, mistrzem świata kadetów, zaś drugim – uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród za osiągnięcia w takich dziedzinach jak nauka i sport.
Podczas przeprowadzonej przez Pana Patryka lekcji nasi siatkarze doskonalili swoje umiejętności, a także rozegrali emocjonujący mecz. Z pewnością było to dla nich niesamowite przeżycie, pełne niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.
Gdy spotkanie dobiegło końca, wszyscy udali się na aulę, gdzie odbyła się druga część uroczystości, podczas której nagrodzeni zostali uczniowie oleskich oraz okolicznych szkół ze szczególnymi osiągnięciami naukowymi i sportowymi. Wśród nich znaleźli się również absolwenci naszej szkoły.
Uroczystość uświetniły występy wokalne Karoliny Witek i Jakuba Kierata.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (zarówno w nauce, jak i sporcie!)
| foto i tekst – Aleksandra Kokot |

Galeria