Kangur Matematyczny

Strona domowa konkursu to http://www.kangur-mat.pl/.

Od kilkunastu lat nasza szkoła także uczestniczy w tych zawodach. Corocznie kilku naszych uczniów znajduje się w grupie najlepszych w województwie otrzymując nagrody i wyróżnienia.

Rok szkolny 2016/17

klasy pierwsze Marcin Ulewicz wyróżnienie
klasy pierwsze Natalia Kierat wyróżnienie
klasy trzecie Tomasz Ludyga wyróżnienie
klasy trzecie Maciej Zagrobelny wyróżnienie

Rok szkolny 2015/16

klasy pierwsze Małgorzata Biernacka wyróżnienie
klasy drugie Tomasz Ludyga wyróżnienie
klasy drugie Martin Mrugała wyróżnienie

Rok szkolny 2014/15

klasy pierwsze Maciej Zagrobelny (5. m.) wyróżnienie
klasy drugie Jakub Wiecha (4.m.) wyróżnienie
klasy trzecie Mateusz Krawczyk (3. m.)  wyróżnienie

Rok szkolny 2013/14

klasy pierwsze Jakub Wiecha wyróżnienie
klasy drugie Mateusz Krawczyk (4.m.) wyróżnienie
klasy drugie Dagmara Weidel  wyróżnienie
klasy drugie Michał Wiśniewski  wyróżnienie
klasy trzecie Dariusz Janik (5. m.)  wyróżnienie

Rok szkolny 2012/13

klasy pierwsze Dawid Chodura wyróżnienie
klasy pierwsze Dagmara Weidel wyróżnienie
klasy pierwsze Kamil Lipiński wyróżnienie
klasy drugie Dariusz Janik (1. miejsce) wyróżnienie
klasy drugie Przemysław Janikowski (4. miejsce) wyróżnienie
klasy trzecie Paweł Kotyś (3. miejsce)  wyróżnienie

Rok szkolny 2011/12

klasy pierwsze Adrian Korzekwa wyróżnienie
klasy pierwsze Marcel Świtała wyróżnienie
klasy pierwsze Justyna Chlebowska wyróżnienie
klasy drugie Paweł Kotyś (3. miejsce) wyróżnienie
klasy trzecie Wojciech Tobiś (3. miejsce) bardzo dobry wynik
klasy trzecie Jakub Zagrobelny wyróżnienie
klasy trzecie Tomasz Wloczyk wyróżnienie
klasy trzecie Jakub Zagrobelny wyróżnienie

Rok szkolny 2010/11

klasy drugie Tomasz Wloczyk wyróżnienie
klasy drugie Wojciech Tobiś wyróżnienie
klasy trzecie Grzegorz Zaręba wyróżnienie
klasy trzecie Joanna Górska wyróżnienie
klasy trzecie Katarzyna Wesołowska wyróżnienie

Rok szkolny 2009/10

klasy pierwsze Jakub Zagrobelny 3. miejsce
klasy pierwsze Tomasz Wloczyk 6. miejsce
klasy pierwsze Wojciech Tobiś 8. miejsce
klasy drugie Joanna Górska 4. miejsce

Rok szkolny 2008/09

klasy pierwsze Joanna Górska 4. miejsce
klasy drugie Bartłomiej Bienias 3. miejsce
klasy drugie Janusz Stańkowski 11. miejsce
klasy drugie Wojciech Zeler 14. miejsce

Rok szkolny 2006/07

klasy drugie Damian Olczyk 8. miejsce
klasy trzecie Marcin Piątek 11. miejsce

Rok szkolny 2005/06

klasy pierwsze Damian Olczyk 7. miejsce
klasy drugie Marcin Piątek 14. miejsce