Informacje

mgr  W. Wojczyszyn środa 1315  –  1410
mgr  E. Szczurek wtorek 945 –  1030
mgr  E. Kansik środa 1140 – 1225
mgr  J. Nowakowska wtorek 1050 – 1135
mgr  A. Nowosińska wtorek 1140 – 1225
mgr  A. Bryś-Gajda piątek 1050 – 1135
mgr  G. Janicka czwartek 1050 – 1135
mgr  R. Kassner czwartek 1050 – 1135
mgr D. Famuła
czwartek 1230 – 1315
mgr K. Borecka czwartek 1050 – 1135
mgr A. Zielińska czwartek 1050 – 1135
mgr K. Grabas wtorek 1140 – 1225
mgr Marek Koloch wtorek 1325 – 1410
mgr Z. Adamczyk wtorek 1050 – 1135
mgr  K. Górska wtorek 945 –  1030
mgr W. Górski poniedziałek 1050 – 1135
mgr K. Tatarowicz czwartek 945 –  1030
mgr M. Jaguś wtorek 1140 – 1225
mgr inż.J. Kaczmarczyk poniedziałek 1050 – 1135
mgr E. Wesołowska wtorek 1140 – 1225
mgr M. Zug środa 1050 – 1135
mgr M. Koloch piątek 1230 – 1315
mgr inż. K. Bioły piątek 1050 – 1135
mgr inż. Ł. Dziemba
wtorek 945 –  1030
mgr K. Galus środa 1140 – 1225
mgr J. Izydorczyk poniedziałek 945 –  1030
mgr B. Gnyp-Biniek piątek 945 –  1030
mgr Z. Pytka poniedziałek 1140 – 1225
ks. M. Ludewicz czwartek

1415 – 1500

Terminy Spotkania rodziców z wychowawcami klas w roku szkolnym 2017/18

13.09.2018, godz. 16.00

22.11.2018, godz. 16.00

24.01.2019, godz. 16.00

28.03.2019 – klasy III, godz. 16.00

25.04.2019 – klasy I i II, godz. 16.00

mgr Mariola Lubojańska
Poniedziałek 8.30 – 12. 30
Wtorek 8.30 – 12. 30
Środa 8.30 – 13. 30
Czwartek 8.30 – 12. 30
Piątek 8.00 – 11. 00

Gabinet nr 14 ( pierwsze piętro)

Pani Grażyna Chałupka – Szkolny Doradca Zawodowy
zaprasza uczniów na konsultacje indywidualne

w poniedziałek w godzinach    10.30 – 12.30
w czwartek w godzinach           10.30 – 13.30

Gabinet nr 1

Pielęgniarka szkolna – Pani Urszula Zabielska
jest obecna w szkole:
w środy             8.00 – 15.00
w czwartek       13.00 – 15.00

  • III a 01 .09. 18 – 15. 09. 18  Wychowawca mgr E. Szczurek
  • III b 09. 18  – 29. 09. 18  Wychowawca mgr K. Górska
  • III c 10. 18  –  13. 10. 18  Wychowawca mgr R. Kassner
  • III d 10. 18  –  27. 10. 18  Wychowawca mgr  M. Jaguś
  • II a 10. 18  – 24. 11. 18  Wychowawca mgr M. Koloch
  • II b 11. 18   – 22. 12. 18  Wychowawca mgr K. Bioły
  • II c    01. 19   – 26. 01. 19   Wychowawca mgr G. Janicka
  • II d 02. 19  –  02. 03. 19   Wychowawca mgr W. Wojczyszyn
  • I a 03. 19   –  30. 03. 19   Wychowawca mgr M. Koloch
  • I b 04. 19  –  27. 04. 19   wychowawca mgr A. Bryś – Gajda
  • I c 04. 19   –  25. 05. 19   Wychowawca mgr K. Grabas
  • I d 05. 19   –  21. 06. 19   Wychowawca mgr E. Wesołowska

W terminie pełnienia dyżurów kasy, klasa odpowiada za czystość przy pomniku Lotników Polskich.

e-szkola
facebook